Günübirlik Ağva Plajları Şile Polonezköy Saklıgöl Turu ( Sabah Kahvaltısı Ve Öğle Yemeği Dahil)

Kod:

Günübirlik Ağva Plajları Şile Polonezköy Saklıgöl Turu ( Sabah Kahvaltısı Ve Öğle Yemeği Dahil)

Günübirlik Yüzme Turları

Günübirlik Polonezköy – Şile – Saklıgöl –Ağva Plajları Turu 139TL 

Her Perşembe Cumartesi ve Pazar Kalkış !

Polonezköy Ayşe Teyze Restoranda Köy Kahvaltısı Dahil !

Ağva Küçük Ev Restoranda Öğle Yemeği Dahil !

                                                    

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Koçtaş Önü: 06.00

Bakırköy Alfemo Önü: 06.30

Beşiktaş Yıldız Camii Önü: 07.00

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 07.15

Kavacık Dörtyol : 07.45

Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir.
 • Turumuzda Koltuk Talep Eden Her Kişi Ücrete Tabidir.

 

İptal  -   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 15 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

       Rezervasyon Detayları

 • A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde sena tourism Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.
 • Bayram döneminde yoğunlukta dolayı bölgede olan fiyat artışlarına dolayı fiyatlarımıza 20 TL Bayram Farkı Eklenir.

     Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.

Tur Programı:

1.Gün İstanbul –  Polonezköy – Şile – Saklıgöl - Ağva 4 Saat Yüzme Molası Turu

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle 1842 yılında Polonyalılar tarafından kurulan şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak, huzur dolu ve rahatlatıcı tarihten bir iz taşıyan Polonezköy’e varıyoruz. Turumuza ilk olarak Ayşe Teyze Restoranda köy kahvaltımızı alarak başlıyoruz. Kahvaltı sonrası turumuza ilk olarak Polenezköy Kültür Evini sonrasında Atatürk Evi, Zoşa Teyzenin Evi, Meryem Ana Kilisesi gezerek devam ediyoruz. Gezimiz sonrası yürüyüş yapmak isteyen misafirlerimiz için Polenezköy yürüyüş parkurunda serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz doğal güzellikteki parkurda yürüyüş yapabilir dileyen misafirlerimiz ise Polonyalıların yaptığı ağaç oymacılık eserlerinin bulunduğu parkta fotoğraf çekilip dinlenebilirler. Bu Muhteşem doğadaki gezimizi sonlandırdıktan sonra muhteşem bir güzellik olan Saklıgöl’e gidiyoruz. Muhteşem bakir doludaki yüksek ağaçların altında adeta gizlenmişçesine duran bu gölün görüntüsünün tadını çıkardıktan sonra küçük bir balıkçı kasabası olan Şile’ye hareket ediyoruz. Tarih ve doğanın iç içe olduğu Ağlayan kayalar, Şile feneri, Şile Kalesini fotoğraflıyoruz. Sonrasında şile şehir merkezinde serbest zaman sonrası Ağva’ya hareket ediyoruz. Küçük ev restoranda  öğle yemeğimizi aldıktan sonra Ağva plajlarında 4 saat yüzme molası veriyoruz veriyoruz sonrasında 18,30 da bölgeden ayrılıp İstanbul’a geri dönüşe geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Polonezköy Ayşe Teyze Restoranda Köy Kahvaltısı (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle YemeğiAğva Küçük Ev  Restoranda Levrek, Çipura, Köfte veya Tavuk + Salata +İçecek (Tur Ücretine Dahildir)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 195Km

İstanbul’a Dönüş Saati:20:30

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Ayşe Teyze Restoranda Köy Kahvaltısı
 • Ağva Küçük Ev Restoranda Yöresel Öğle Yemeği  
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Girişleri
 • sena tourism Asistanlık Bedeli
 • sena tourism Seyahat Sigortası Paketi

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Plaj Ücretleri

 

Tur Tarihleri: Her Perşembe Cumartesi Pazar Sabahı Kalkış

Fiyat:139 TL

Tur Rezervasyonu