2 Gece Konaklamalı Ayvalık Cunda Adası 12 Adalar Tekne Turu Bozcaada Ayazma Plajları Assos Kadırga Koyu Behramkale Turu

Kod:

2 Gece Konaklamalı Ayvalık Cunda Adası 12 Adalar Tekne Turu Bozcaada Ayazma Plajları Assos Kadırga Koyu Behramkale Turu

2 Gece 3 Gün Ayvalık Cunda Adası 12 Adalar Tekne Turu Sarımsaklı Plajları Bozcada Ayazma Plajı Turu

Ayvalık 12 Adalar Tekne Turu Dahil (Öğle Yemeği Dahil) !

Hergün En İyi Plajlarda En İyi Koylarda Yüzme Molaları !

2 Gece 4 Yıldızlı La Bella Hotel Konaklamalı !

Her Perşembe Gecesi Kalkış Pazar Akşamı Dönüş !

Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

 

 

 

Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve bilgilendirme için 0212 693 33 13 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 • Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır
 • Bu Turumuza Tek Kişi Katılım Bulunmamaktadır.
 • Turumuzda 0/06 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 339TL ödemekle yükümlüdür.  06/12 yaş çocuklar için 399TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 50 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir.

       Rezervasyon Detayları

 • A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Sena Turizm Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

     Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.

Tur Programı:

1.Gece İstanbul – Assos Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 7 saatlik yolculuk sonrası Assos’a varıyoruz.

1.Gün Assos Kadırga Koyu 5 Saat Yüzme Molası, Assos Antik Kenti, Behramkale Turu

Bölgeye varışımız ardından Assos mavi bayraklı plajı olan Kadırga Koyuna gidiyoruz. burada 5 saatlik yüzme molamız olacaktır plajda bulunan tesislerin duş ve kabin imkanlarından faydalanabilirsiniz. Şezlonglar, duş ve kabinler ücretlidir. Yüzme molası andıran gezimize ilk olarak yapılar arasında tarihi köy evlerini geride bırakarak işçiliği ve mimarisi açısından döneminin en önemli surlarından, hem denize hem karaya egemen 3 km uzunluğunda bir surla çevrili Akropol’e giderek başlıyoruz. Akropol’ün en yüksek yerinde kurulmuş Athena Tapınağı ile Akropol’ün güney yamacında bulunan ve daha sonra kiliseye dönüştürülen Agora’yı, Agora’nın doğusundaki kürsü, heykeller ve küçük anıtsal yapılardan oluşan Bouleuterionu (Meclis), Gymnasiumu, geleneksel Grek tiyatro planına uygun at nalı biçimindeki tiyaroyu, stoayı görüyoruz. Aristoteles’in hayatının 3 yılını geçirdiği ve M.Ö. 347-344 yılları arasında kurduğu felsefe okulunu gördükten sonra Akropol çıkışında yer alan bir Osmanlı eseri, I. Murad dönemine ait Hüdavendigar Camii’ni geziyoruz sonrasında otelimize geçiyoruz akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir.

 

Sabah Kahvaltısı: Assos’da Serbest Zaman

Öğle Yemeği: Assos’da Serbest Zaman

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Çanakkale Aşkın ART Hotel

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Rota: İstanbul – Kadırga Koyu (400 Km) / Kadırga Koyu – Behramkale (5 Km)/ Behramkale –LA Bella Hotel (140Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:545Km

Otele Giriş Saati:19.00

 

 

2.Gün Ayvalık - Cunda Adası Ayvalık 12 Adalar Tekne Turu (Gün Boyu Yüzme) Şeytan Sofrası 

Otelde aldığımız sabah kahvaltısı ardından Ayvalıktan kalkacak olan teknemize doğru yola çıkıyoruz. Teknemize varışımız ardından 11.00 saatinde teknemizin hareketiyle turumuz başlıyor. Teknemiz gideceği ilk ada olan incirli adasına doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar  ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk adamız olan İncirli adasının koyuna vardığımızda saatimiz 13:00 gösteriyor olur. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız.. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak;  Yörenin meşhur Papalina Balığı, Çoban Salatımız ve Makarnadan oluşan menumuz ile yemek ziyafeti çekeceksiniz. Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız DansYarışmaları , Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacağız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek..  Bu muhteşem Koydan ayrılıp Ortunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz yol almaya başlayacak Bu esnada Yaz ayının vazgeçilmez meyvesi Karpuz ikramımız … Yaklaşık bir saat Cunda Adasında Gezinme Fırsatı bulduktan sonra 18:30-19:00 arası teknemiz Ayvalık‘a geri dönüşle turu tamamlayacak. Sonrasında Şeytan Sofrasında gün batımını izleyip otelimize geri dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Servis Edilecektir (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Öğle Yemeği: Tekne Turunda Set Meni (Tur Ücretine Dahildir)

Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: 4 Yıldızlı LA Bella Hotel

Rota:  La Bella Hotel - Ayvalık (45 Km) /  Şeytan Sofrası – La Bella Hotel (40 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe130Km

Otele Giriş Saati:18.30

 

 

3.Gün Bozcaada Kalesi – Rum Mahalleri - Şarap Mahzenleri – Ayazma Plajı – Rum Kiliseleri – Ayazma Plajı Gün Boyu Yüzme Molası

Otelimizde açık büfe kahvaltının ardından Bozcaada’ya İlerliyoruz Bozcaada turumuza ilk olarak Bozcaada Kalesini gezerek başlıyoruz. Kale gezisi sonrası Rum mahalleri, şarap satış noktalarını Tarihi Camii ve Kiliseleri geziyoruz Sonrasında dileyen misafirlerimiz gün boyunca Ayazma Plajında denizin keyfini çıkarabilirler Bozcaada’da ki gezimizi tamamladıktan İstanbul dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

 

(Bozcaada Turumuzda Adadaki Yoğunluk Nedeniyle Aracımız Ayazma Plajına Geçiş Yapamamaktadır. Bu Durum İçin Misafirlerimiz Ada da Bulunan Servis Araçlarıyla Ayazma Plajına Ulaşım Sağlayabilirler. Ayazma Plajındaki Servis Ücretleri Katılımcılara Aittir.)

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:09.30

Öğle Yemeği: Bozcaada Serbest Zaman 

RotaLa Bella Hotel – Bozcaada (180Km) / Bozcaada – İstanbul (390Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 570Km

  

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 2 Gece La Bella Hotel Konaklama
 • 2 Açık Menü Akşam Yemeği
 • 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Feribot Geçişleri
 • Otopark Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Girişleri
 • Sena Turizm Asistanlık Bedeli
 • Sena Turizm Seyahat Sigortası Paketi

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Plaj Giriş Ücretleri - Şezlong Ücretleri – Duş ve Kabin Ücretleri
 • Müze – Ören Yeri Girişleri
12 ADALAR – AYVALIK – CENNET TEPESİ – SAATLİ CAMİİ – ÇINARLI CAMİİ – CUNDA ADASI – AŞIKLAR TEPESİ – PANAYA KİLİSESİ – TAKSİYARHİS KİLİSESİ - ASSOS - BERAMKALE - KADIRGA KOYU - ASSOS ANTİK KENTİ - BOZCAADA – AYAZMA PLAJI Kalkış Yerleri Ve Saatleri Kartal Köprüsü: 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 21:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü: 22:00 Bakırköy Ömür Plaza Önü: 22:45 Beylikdüzü Metrobüs Durağı: 23:30

Fiyat:429 TL

Tur Rezervasyonu