1 GECE KONAKLAMALI AYVALIK CUNDA ADASI ÇEŞME İZMİR ILICA ALAÇATI TURU

Kod:

1 GECE KONAKLAMALI AYVALIK CUNDA ADASI ÇEŞME İZMİR ILICA ALAÇATI TURU

 

1 GECE KONAKLAMALI AYVALIK CUNDA ADASI ÇEŞME İZMİR ILICA ALAÇATI TURU

1 Gece 2 Gün Çeşme Alaçatı Ilıca İzmir Ayvalık Cunda Adası Şeytan Sofrası Turu 269TL

1 Gece 4 Yıldızlı La Bella Hotel Konaklamalı

Her Cuma Gecesi Kalkış

Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

AYVALIK – CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI – PANAYA KİLİSELİ – TAKSİYARHİS KİLİSELİ – AŞIKLAR TEPESİ – ÇINARLI CAMİİ – SAATLİ CAMİİ – ZEYTİNYAĞI FABRKASI – ÇEŞME – ÇEŞME KALESİ – ALAÇATI – ILICA – İZMİR – SAAT KULESİ – İZMİR ASANSÖR – DARİO MORENO SOKAĞI

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Migros Önü: 22:00

Bakırköy Alfemo Önü: 22:45

Beşiktaş Yıldız Camii Önü: 23:30

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 00:00

Kartal Köprüsü: 00.30

Çayırova MC Donald’ s: 01:00

Yalova Özdilek AVM Önü: 02:30

Bursa Kent Meydanı Önü: 03.30

Genel Detaylar

·         Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

·         Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

·         Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 60 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür

·         Turumuzda 0/06 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 219TL ödemekle yükümlüdür.  06/12 yaş çocuklar için 269TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

·         Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 25 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

·          

       Rezervasyon Detayları

·         A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

·         B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

·         B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

·         C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Sena tourism Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

·         Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.

·         Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.

·         Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

·         Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

     Tur Programı Detayları

·         Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.

Tur Programı:

1.Gece İstanbul – İzmir Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 7 saatlik yolculuk sonrası İzmir varıyoruz.

1.Gün İzmir – Saat Kulesi – Dairo Moreno Sokağı – Tarihi Asansör – Çeşme – Alaçatı – Ilıca Turu

Programımıza bir Amazon Kraliçesi kadar asil ve güzel İzmir ile başlıyoruz. İlk olarak Konak Meydanı ve İzmir Saat Kulesini panoramik olarak gözlemleyip Dario Moreno sokağında bir mola veriyoruz. Tarihi Asansör bölgesi manzarasının keyfini yaşadıktan sonra Çeşme'ye ulaşıyoruz. Çeşme merkezde müze olarak kullanılan Çeşme Kalesi gezimizi gerçekleştiriyoruz . Sergilenen sualtı arkeolojik eserleriyle dikkat çeken bu müze ziyaretinde rehberimizin anlatımlarının ardından Çeşme sokaklarında kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında Alaçatı’ya geçiyoruz Alaçatı sokaklarında gezimiz sonrası Ilıcaya geçiyoruz burada yapacağımız gezi ile birlikte bugün turumuzu sonlandırıp otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup açık büfe olarak sunulacaktır tur ücretine dahildir.

Sabah Kahvaltısı: İzmir’de Serbest Zaman

Öğle Yemeği: Çeşme’de Serbest Zaman

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Sarımsaklı La Bella Hotel

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Rota: İstanbul – İzmir (460 Km) / İzmir – Çeşme (80 Km)/ Çeşme – Alaçatı (5Km) / Alaçatı – Ilıca (10Km) / Ilıca – La Bella Hotel (190Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:745 Km

Otele Giriş Saati:19.30

 

2.Gün Ayvalık - Mutlu Köy – Cennet Tepesi – Ayvalık Kordon – Çınarlı Camii – Saatli Camii – Cunda Adası – Aşıklar Tepesi – Panaya Kilisesi – Taksiyarhis Kilisesi – Cunda Kordon – Sarımsaklı – Şeytan Sofrası Turu

Otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası ilk olarak turumuza Cennet tepesinden muhteşem Ayvalık ve adalar manzarasını izliyor gün içinde gezeceğimiz yerleri tepeden izliyoruz. Cennet tepesinin havasını iyice içimize çektikten sonra Ayvalık merkez gezimiz başlıyor. İlk olarak Arnavut kaldırımlarından yürüyerek Çınarlı Camiye ulaşıyoruz burası Kurtuluş savaşı sonrası Camiye çevrilmiş bir Kilisedir. Sonrasında Saatli Camiyi geziyoruz merkezde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Cunda Adasına geçiyoruz Cunda Adası gezimize ilk olarak Aşıklar tepesini gezerek başlıyoruz sonrasında Panaya Kilisesinin kalıntıları gördükten sonra Taksiyarhis Kilisesini geziyor ve sonra adayı keşfedip hediyelik pazarında alışveriş yapmanız için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Özgün Zeytinyağı Fabrikasına gidip fabrikayı geziyoruz. Burada bölgenin en önemli kaynağı olan zeytini tam anlamıyla oluşmasını öğrenmiş oluyoruz. Buradaki gezimiz sonrası gün batımını izlemek üzere şeytan sofrasına çıkıyoruz gün batımı sonrasında İstanbul dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Cunda Adasında Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Rota: Şehir Gezisi (75Km) / Ayvalık – İstanbul (415Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:490 Km

İstanbul’a Varış Saati: 00.30

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 1 Gece La Bella Hotel Konaklama
 • 1 Açık Büfe Akşam Yemeği
 • 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Feribot Geçişleri
 • Otopark Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Girişleri
 • Sena tourism Asistanlık Bedeli
 • Sena tourism Seyahat Sigortası Paketi

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze Girişleri

Fiyat:269 TL

Tur Rezervasyonu