1 GECE KONAKLAMALI AYVALIK 12 ADALAR TEKNE TURU CUNDA ADASI BOZCAADA AYAZMA TURU

Kod:

1 GECE KONAKLAMALI AYVALIK 12 ADALAR TEKNE TURU CUNDA ADASI BOZCAADA AYAZMA TURU

 

1 GECE KONAKLAMALI AYVALIK 12 ADALAR TEKNE TURU CUNDA ADASI BOZCAADA AYAZMA TURU

1 Gece 2 Gün Ayvalık 12 Adalar Tekne Turu Cunda Adası – Bozcaada Turu 329TL

1 Gece 4 Yıldızlı La Bella Hotel Konaklamalı

Her Cuma Gecesi Kalkış

Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

12 Adalar Tekne Turu Dahil !

Teknede Öğle Yemeği Dahil !

AYVALIK –12 ADALAR TEKNE TURU-  CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI – PANAYA KİLİSELİ –TAKSİYARHİS KİLİSELİ – AŞIKLAR TEPESİ – ÇINARLI CAMİİ – SAATLİ CAMİİ – ZEYTİNYAĞI FABRKASI - BOZCAADA – AYAZMA PLAJI – BOZCAADA KALASİ  - ŞARAP MAHSENLERİ – GEYİKLİ – RÜZGAR GÜLLERİ – RUM KÖYLERİ – AKVARYUM KOYU – MERYEMANA KİLİSESİ

20 NİSAN VE 21 NİSAN AKŞAMI ÖZEL KALKIŞ

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Migros Önü: 22:00

Bakırköy Alfemo Önü: 22:45

Beşiktaş Yıldız Camii Önü: 23:30

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 00:00

Kartal Köprüsü: 00.30

Çayırova MC Donald’ s: 01:00

Yalova Özdilek AVM Önü: 02:30

Bursa Kent Meydanı Önü: 03.30

Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır
 • Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 70 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür
 • Turumuzda 0/06 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 279TL ödemekle yükümlüdür.  06/12 yaş çocuklar için 299TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 25 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

       Rezervasyon Detayları

 • A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Sena tourism Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

     Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.

 

Tur Programı:

1.Gün İstanbul – Ayvalık Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 6 saatlik yolculukla Ayvalık’a varıyoruz

1.Gün Ayvalık - Cunda Adası Ayvalık 12 Adalar Tekne Turu (Gün Boyu Yüzme)

Otelde aldığımız sabah kahvaltısı ardından Ayvalıktan kalkacak olan teknemize doğru yola çıkıyoruz. Teknemize varışımız ardından 11.00 saatinde teknemizin hareketiyle turumuz başlıyor. Teknemiz gideceği ilk ada olan incirli adasına doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar  ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk adamız olan İncirli adasının koyuna vardığımızda saatimiz 13:00 gösteriyor olur. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız.. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak;  Yörenin meşhur Papalina Balığı, Çoban Salatımız ve Makarnadan oluşan menumuz ile yemek ziyafeti çekeceksiniz. Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız DansYarışmaları , Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacağız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek..  Bu muhteşem Koydan ayrılıp Ortunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz yol almaya başlayacak Bu esnada Yaz ayının vazgeçilmez meyvesi Karpuz ikramımız … Yaklaşık bir saat Cunda Adasında Gezinme Fırsatı bulduktan sonra 18:30-19:00 arası teknemiz Ayvalık‘a geri dönüşle turu tamamlayacak.

Sabah Kahvaltısı: Ayvalık Serbest Zaman

Öğle YemeğiTekne Turumuzda Set Menü Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Akşam Yemeği: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

KonaklamaLa Bella Hotel

Rota: İstanbul – Ayvalık (420Km) / Ayvalık – La Bella Hotel (40Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 460Km

 

2.Gün Bozcaada Kalesi – Meryem Ana Kilisesi – Akvaryum Koyu – Şarap Mahzenleri – Ayazma Plajı – Rum Kiliseleri – Rüzgar Gölleri

Otelimizde açık büfe kahvaltının ardından Bozcaada’ya İlerliyoruz Bozcaada turumuza ilk olarak Bozcaada Kalesini gezerek başlıyoruz. Kale gezisi sonrası Rum mahalleri, şarap satış noktalarını Tarihi Camii ve Kiliseleri geziyoruz Sonrasında dileyen misafirlerimiz gün boyunca Ayazma Plajında denizin keyfini çıkarabilirler Rüzgar güllere ve Akvaryum Koyunun muhteşem manzarasını izleyebilirler. Bozcaada’da ki gezimizi tamamladıktan İstanbul dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:09.30

Öğle Yemeği: Bozcaada Serbest Zaman 

RotaLa Bella Hotel – Bozcaada (160Km) / Bozcaada – İstanbul (390Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 550Km

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 1 Gece 4 Yıldızlı La Bella Hotelde Konaklama
 • 1 Açık Büfe Akşam Yemeği
 • 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Feribot Geçişleri
 • Otopark Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Girişleri
 • Sena tourism Asistanlık Bedeli
 • Sena tourism Seyahat Sigortası Paketi

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Fiyat:329 TL

Tur Rezervasyonu